
2 Kafa 15 Renk Otomatik Kap Nakış Makinesi
Cap / Tshirt / Düz 2 kafa 15 renk otomatik kap nakış makinesi için WONYO 2 Başkanı Endüstriyel / Boru / Bilgisayarlı / Feiya Nakış Makinesi Biz 1-12 uzman Shenzhen şehrinde (Guangzhou ve Hongkong), bir Nakış Makinesi üreticisi Kafa Nakış makinesi, yapabileceğiniz ...
- Hızlı Teslimat
- Kalite güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
WONYO 2 Kafa Endüstriyel / Boru / Bilgisayarlı / Feiya Nakış Makinesi için Kap / Tshirt / Düz
2 kafa 15 renk otomatik kap nakış makinesi
Biz Cap, T gömlek ve Düz nakış yapabilirsiniz 1-12 kafa Nakış makinesinde uzmanlaşmış Shenzhen şehrinde (Guangzhou ve Hongkong yakınında) bir Nakış Makinesi üreticisi. Ayrıca Pullu, Cording ve ayakkabı cihazını da ekleyebilirsiniz.
Fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz:
İletişim: Bayan Ellen Yang
Whatsapp: 008613249433095
Makine Videoları: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
* 2 kafa nakış makinesi
* Yüksek Hızlı Nakış Makinesi
* Kap Nakış Makinesi
* Tişörtlü nakış makinesi
* Düz Nakış Makinesi
* Pullu Nakış Makinesi
* Ayakkabı Nakış Makinesi
* Guangzhou Nakış Makinesi
| model | WY1502CH |
| Operasyon | Bilgisayarlı |
| Kafa numarası | 2 kafa |
| İğne / Renk Numarası | 15 |
| Nakış Alanı | 400 * 450mm |
| Worktable Boyutu | 450 * 500 mm |
| belgeleme | CE, SGS |
| Satış sonrası servis | Mühendisler denizaşırı hizmet makineleri için kullanılabilir |
| uygulama | düz, şapka, tişört, bitmiş giysiler, logo, 3D |
| paket | Ahşap kasa |
| Motor | Servo ve step motor |
| Garanti | Ömür boyu destek ile 24 ay sınırlı garanti |
| dil | 16 dil |
| hız | 1000rpm |
| Bilgisayar | Gerçek zamanlı dikiş gösteren 10 inç LCD ekran ve dokunmatik ekran |
Paketleme:
Örnekler:

Malzeme (Yedekleme Kağıt / Destek Kumaş):
Fabrika fotoğrafı:
Hizmet:

Popüler Etiketler: 2 kafa 15 renk otomatik kap nakış makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, yorumlar, ucuz, fiyat, satın almak, satılık







