
6 Kafa 15 İğneler Yüksek Hızlı Nakış Makinesi
6 kafa 15 iğneler Yüksek Hızlı Nakış Makinesi Fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz! İletişim: Bayan Ellen (Whatsapp: 008613249433095) Bilgisayar denetleyicisi: LCD DOKUNMATİK EKRAN BİLGİSAYAR 10 "Yüksek Çözünürlüklü renkli LCD ekran ve gerçek zamanlı gösteren dokunmatik ekran, basit HCI dikiş ve çalışma modu Muti ...
- Hızlı Teslimat
- Kalite güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
6 kafa 15 iğneler Yüksek Hızlı Nakış Makinesi
Fabrikamızı ziyaret hoşgeldiniz!
İletişim: Bayan Ellen (Whatsapp: 008613249433095)
Bilgisayar denetleyicisi:
| A. | Gerçek zamanlı dikiş gösteren En İyi Topwisdom 10 inç Ekran |
| B. | Manuel, Yarı Otomatik, Otomatik Renk Değişimi |
| C. | Menü, Speed up ve slow gibi fonksiyon tuşları |
| D. | İngilizce, Fransızca, İspanyolca vb. |
| E. | Çerçeve hareket tuşları, Manuel Kırpma |
| F. | DOT ket 100 dereceye dönecek |
| G. | Start, Stop ve acil Stop |
| H. | Nakış Durumu (Sayfa Yukarı / Sayfa Aşağı), USB Girişi, |
| BEN. | Parametre Ayarları, Temizle, ESC, Enter, et |
| J. | İspanyolca, Fransızca ve diğer 10 çeşit dil dahil |
LCD DOKUNMATİK EKRAN BİLGİSAYAR
10 "Yüksek Çözünürlüklü renkli LCD ekran ve gerçek zamanlı gösteren dokunmatik ekran, basit HCI dikiş ve çalışma modu Muti dili destekli, Çince, İngilizce, Rusça, Hollandaca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Arapça, Tayca, Vietnamca içerir. Ana arayüzü makine durumunu her zaman izlemek. Hızlı elle kesme, renk değiştirme ve ana şaft inching işlemi.
| model | WY1506CH |
| Operasyon | Bilgisayarlı |
| Kafa numarası | 6 başkan |
| İğne / Renk Numarası | 15 |
| Nakış Alanı | 400 * 450mm |
| Worktable Boyutu | 450 * 500 mm |
| Kafa Aralığı | 400mm |
| belgeleme | CE, SGS |
| Satış sonrası servis | Mühendisler denizaşırı hizmet makineleri için kullanılabilir |
| uygulama | düz, şapka, tişört, bitmiş giysiler, logo, 3D |
| paket | Ahşap kasa |
| Motor | Servo ve step motor |
| Garanti | Ömür boyu destek ile 24 ay sınırlı garanti |
| dil | 12 dil |
| hız | 1000rpm |
| Bilgisayar | Gerçek zamanlı dikiş gösteren 10 inç LCD ekran ve dokunmatik ekran |
IV.Hoops / çerçeveleri dahil
A. 2 x Gömlek Ön Yuvarlak Halka 9 cm (3.5 ")
B. 2.2 x Gömlek Ön Yuvarlak Hoop 23 cm (9 ")
C. 2 x Gömlek Ön Yuvarlak Halka 12 cm (4.7 ")
D. 2 x Ceket Geri Döngü Halkası 30 x 30 cm (12 "x 12")
E. 2 x Gömlek Ön Yuvarlak Burgu 15 cm (5,9 ")
F. 1 x Kanat Çerçeve 56 x 38 cm (22 "x 15")

Kapak Eki Dahil
İsteğe Bağlı Cihazlar:
| Tek payet cihazı: kafanın her iki tarafına da takın (ilk iğne veya son iğne) | Basit bir sarma / cording cihazı: kafanın her iki tarafına da takın (ilk iğne veya son iğne) |
| Bir cihazda sekiz: kasnak çerçevelerine takın (cebinde nakış, çorap, vb) | Basit bantlama cihazı: kafanın her iki tarafına da takın (ilk iğne veya son iğne) |
| Sıkıcı cihaz: her iğneye kur | lazer pozisyon cihazı: tüm tek kafalı makineye kur |
Servis İletişim:
Popüler Etiketler: 6 kafa 15 iğneler yüksek hızlı nakış makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, yorumlar, ucuz, fiyat, satın almak, satılık
Ücretsiz
Ücretsiz







