1 Kafa Bilgisayarlı Nakış Makinesi İşletim Systerm ile
En zarif ve narin nakış ürünlerini üretmek ister misiniz? Wanyang Teknoloji şimdi size profesyonel fabrikasından satılık Çin'de en işlevsel yeni 8 kafa 9 12 15 iğne düz tişört bilgisayarlı nakış makinesi fiyat getiriyor. Sadece en kaliteli nakış makinesini değil, aynı zamanda en iyi hizmetleri de sunuyoruz.
- Hızlı Teslimat
- Kalite güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
WONYO Hakkında
WONYO nakış makinesi şirketi 2009.Since en başından beri kuruldu, biz nakış makinesi araştırma ve geliştirme kendimizi adadık. Şimdiye kadar, biz bantlama nakış makinesi, baskı dolgu makinesi, tek kafalı kapak nakış makinesi, çok kafalı nakış makinesi ve benzeri sahip olduk.

Ürün Açıklaması





| Model | WYQ1501 · |
| Functiom | Cap/tshirt/flat/3D nakış |
| Koşul | Yeni |
| Baş | 1 kafa |
| Iğne | 15 iğne |
| Nakış alanı | 200 * 360mm |
| Dağlamak | WONYO |
| Maksimum hız | 1200 R.P.M |
| Kontrol sistemi | 8İnç Dokunmatik Ekran |
| Dil | 16 Dil |
| İplik kırpma | Otomatik Kırpma |
| Avantaj | Hızlı Teslimat |
| Güç | 150W |
| Makine Test Raporu | Sağlanan |
| Video Giden incelemesi | Sağlanan |
| Ambalaj | Ahşap Kasa |
| Genel Boyutlar | 98*84*85 cm ebadında |
| Ağırlık | 158 Kg |
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Satış Sonrası Servis | Sağlanan |
| Garanti | 3 yıl |
Özellik
●Kapak/boru şeklinde/tişört/düz nakış için uygundur
●Doğrudan fotoğraf nakışı
●8inç dokunmatik ekranlı bilgisayar
●270° geniş kapak çerçevesi
●Otomatik renk değişimi Acil durdurma
●USB portu ve ağ aktarımı için tasarım mevcuttur
●Müşteri taleplerini karşılamak için çeşitli nakış çemberi boyutları
Aksesuar -lar

Örnekleri

Müşteri Geri Bildirimi

Paketleme ve Teslimat
| Paket | Ahşap Kasa |
| Boyut | 98*84*95 mm |
| Ağırlık | 158 Kg |
| Teslim | 7-15 iş günü(1 set. Birkaç makine satın alırsanız, teslimat süresinin müzakere edilmesi gerekir.) |

Hizmetlerimiz
Satış Öncesi Servis
* Sorgulama ve danışmanlık desteği.
* Örnek test desteği.
* Fabrikamızı görüntüleyin.
Satış Sonrası Servis
* Mühendisler denizaşırı makinelere hizmet vermek için kullanılabilir.
Popüler Etiketler: 1 kafa bilgisayarlı nakış makinesi ile işletim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, yorumlar, ucuz, fiyat, satın almak, satılık













