
WONYO 4 Baş Yüksek Hız Nakış Makinesi, Wilcom Yazılımı WY1204CH ile
WONYO 4 başlı Wilcom yazılımı ile yüksek hızlı nakış makinesi Kapak, tişörtler, hazır giyim, ceket, deri kıyafetler, çanta, ayakkabı, boncuk, payet, cording, şönil, sıkıcı, düz nakış için uygundur. Satılık 9/12/15 iğneli 4 başlık başlığı nakış makinesi. Makine Videoları: ...
- Hızlı Teslimat
- Kalite güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
WONYO 4 baş Wilcom yazılımı ile yüksek hızlı nakış makinesi
Kapak, tişört, hazır giyim, ceket, deri giysi, çanta, ayakkabı, boncuk, payet, cording, şönil, sıkıcı, düz nakış için uygundur. Satılık 9/12/15 iğneli 4 başlık başlığı nakış makinesi.
Makine Videoları: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
1.4 baş Nakış makinesi
2.High Speed nakış makinesi
3.3D nakış makineleri
4.Ayakkabı Nakışı machoine
5.Sequin nakış makinesi
6.Kağıt nakış makinesi
| Ana parametreler | |
| fonksiyon | kap nakış, tişört nakışı, düz nakış ... |
| Model # | 1204C |
| hız | Dakikada 850-1200 dikiş |
| Ana Motor | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Step motor |
| Yazılımın sayısallaştırılması | Dahao |
| Nakış Tasarımı biçimi | DST, DSB |
| Kontrol Paneli | Üstünlük, 10 "LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Arapça ... toplam 12 dil |
| Voltaj | AC110-220V, herhangi bir değişim için uyarlanabilir |
| Güç | 50-60HZ |
1.Makine Makinasının tanıtılması
Çok fonksiyonlu bilgisayarlı nakış makinesi hem evde hem de ticari alanda, kişiselleştirilmiş tanıma özelleştirme ve daha iyi kıyafet tasarımları gerçekleştirmek için benzersiz nakış desenleri ve logolarla kaplıdır. Girişimciler için kişiselleştirilmiş kişisel araçlar olmuştur.
A. düz nakış, kap nakış ve hazır giyim nakışları için uygundur.
B. Bitmiş giysiler arasında serbest geçiş çerçeve açısı başlık çerçevesi
Kapak çerçevesi ünitesini değiştirdikten sonra 180 ° ile desen otomatik dönüş
D.270 ° geniş çerçeve çerçevesi ünitesi
E. Maksimum hız 1200 SPM
F. Gerçek zamanlı dikiş gösteren renkli LCD ekran
G. Hızlı veri iletimi ve iyi uyumluluk sağlayan USB giriş portu
H. Otomatik yıldız ve renk değişimi, 200times renk değişikliği ayarlandı
I. İplik kesilmesi algılama
J. Ön dikiş deseni izlenebilir
K. Bellek boyutu 2, 000, 000 dikiş
L. Acil durdurma, Kazaları önleme
M. Elektrik: AC86-264V girişi mevcut
N. Dahili bobin sarıcı
O. Acil durum durdurma veya kapanma durumunda mevcut verileri koruma veya çalışma
P. Sonlandırma fonksiyonu. (kontrolör altındaki dikişleri atlayın ve geri atın)
Q. Şapka vuruşunu ortadan kaldıran Kap / düz nakış modu.
R. Ana Kart toz veya dış kuvvetten koruyarak kontrol paneline entegre edilmiştir.
S. Paneldeki tuşların yerleşimi kullanıcı dostu.
Dahili Ağ
2.LCD TOUCH EKRAN BİLGİSAYARLARI
10 "Yüksek Çözünürlüklü renkli LCD ekran ve dokunmatik ekran Basit HCI ve çalışma modu Muti dilini destekleyen gerçek zamanlı, Çince, İngilizce, Rusça, Hollandaca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Arapça, Tayca, Vietnamca içerir. Ana arayüz makine durumunu istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Hızlı elle düzeltme, renk değişimi ve ana şaft inçleme işlemi.
| Kontrol sistemi | |
| Otomatik düzeltme | Evet |
| Otomatik kesme | Evet |
| Otomatik renk değişimi | Evet |
| İplik kopuk algılama | Evet |
| Hafıza boyutu | 20.000.000 dikiş / 200 nakış desen deseni |
| Yazı tipi / harf yazılımı | mevcut |
| Hata kodu | Evet |
| Gerçek zamanlı dikiş | Evet |
| Farklı dil ayarları | Evet |
| USB portu, şebeke aktarımı tasarımı | Evet |
| Kırmızı ışıklı lazer konumu | Evet |
| Kırmızı ışık | Evet |
IV.Hafta / çerçeveler inclued
A. 2 x Gömlek Ön Yuvarlak Halka 9 cm (3,5 ")
B. 2.2 x Gömlek Ön Yuvarlak Halka 23 cm (9 ")
C. 2 x Gömlek Ön Yuvarlak Halka 12 cm (4.7 ")
D. 2 x Ceketi Arka Kare Halka 30 x 30 cm (12 "x 12")
E. 2 x Gömlek Ön Yuvarlak Halkalı 15 cm (5.9 ")
F. 1 x Kanat Çerçevesi 56 x 38 cm (22 "x 15")

Kapak Ataşmanı Dahil
5.Pattern simples

Opsiyonel Cihazlar

Ambalaj ve Teslimat
Teslimat süresi: Üretim% 100 ödeme aldıktan sonra 7-10 gün içinde yaklaşık 13 gün içerisinde gerçekleşir.
Ödeme süresi: Üretimden önce% 30 TT avans ödemesi, nakliye öncesi% 70 TT kalan bakiye.
| Ambalaj ayrıntıları | |
| Ambalaj malzemesi | Fümessiz ahşap kutu |
| Paket boyutu | 2750 * 1150 * 1600mm |
| Brüt ağırlık | 935kg |
| Diğer istek | Müşteri gerektiği gibi |
Hizmet
1. Satış öncesi ve satış hizmetleri
Danışmanlık hizmeti, numunenin proses deneyi, ekipman seçimi, eğitim ve montajı mühendislere ve alıcının kullanıcısına sunun.
1) Eğitim: Alıcı tarafından kabul kontrolü yapıldıktan sonra, tedarikçi, 2-3 operatör ve alıcının bakım personeline yönelik ücretsiz eğitim sunar.
2) Eğitim ve kurulum süresi 3-5 gün
3) Kurulum ve ayarlama: Alıcı ekipmanı aldığında, tedarikçi yerinde alıcının yardımıyla ekipmanı kurar ve ayarlar ve en sonunda alıcıya teslim eder.
2. Satış sonrası hizmetler
Firmamız, garanti süresi boyunca alıcı için bir yıllık garanti ve ömür boyu bakım hizmeti sunmaktadır (ekipmanın kullanımı sırasında herhangi bir hata olması halinde (manuel faktörler ve mücbir sebepler dışındaki faktörler hariç), ücretsiz bakım, değiştirilmesi gereken parçalar da tarafımızdan sağlanır (sarf malzemesi parçaları hariç). Garanti süresinin bitiminden sonra, bakım durumuna göre uygun olarak ücretlendiriliriz.
SSS Sık Sorulan Sorular
S: Güvenilir bir uzun vadeli stratejik ortak mı?
C: Sadece müşterilerimize sorun, şirket profilimizi, yetenek değerlendirmesini, fabrika bakışını ve sahip olduğumuz şerefimizi inceleyin. Ve neden bizle temasa geçmiyoruz ya da ziyaret etmiyoruz?
S: Bu satın alımla hangi hizmeti alacağım?
C: Sadece hizmetinizdeyiz: satış öncesi mevcut danışmanlık, satış sırasında kolay iletişim, kolay ödeme süresi, garanti edilen pürüzsüz ve güvenli teslimat ve satış sonrası zamanında hizmet garantisi.
S: Ne tür bir nakış işi ve nakış makinesine ihtiyacım var?
C: Düşünün: hazır giyim / kep / şapka veya dikiş öncesi giyim veya sadece düz kumaş?
Nakışa değer katmak için normal düz dikiş veya özel şönil / zincir / ilmek dikiş veya payet / paillette veya kablo / şerit / şerit?
S: Kaç tane kafaya ihtiyacım var ve her kafa üzerinde hangi nakış alanına ihtiyacım var?
C: Düşünün: fabrikanız ne kadar büyük ve beklenen üretiminiz ne kadar?
Her kafa üzerindeki nakış alanı, çalıştırmak için nakış tasarımınızın azami alanına bağlıdır.
S: Her kafaya kaç dakika attığım dikişler (SPM) var?
C: Süper yüksek hız modeli maks. 1500SPM,
Yüksek hız modeli maks. 1200SPM,
Normal hız modeli maks. 1000SPM,
Daha düşük hız modeli max.850SPM verir.
S: Elite modeline veya ekonomi modeline ihtiyacım var mı?
C: Düşünün: Bir makine için ne kadar ödersiniz? İhtiyacınız olan şey, sunduğumuz şey!
S: Piyasamda ORDER makineleri temsil edebilir ve satabilir miyim?
C: ORDER ailesine katılmaya ve güçlü bir distribütör olarak büyümeye hoş geldiniz.
| Nakış işiniz için taleplerinizi karşılamak için diğer modeller | |||||
| Model # | Kafa # | İğne# | Nakış Alanı | hız | Paket Boyutu |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY11201CL, WY1501CL (özelleştirilmiş) | 1 | 12/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | * 1100 x 1200 1500 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 12/09 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 12/09 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 12/09 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 12/09 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600mm |

Popüler Etiketler: wy1204ch, Çin, üretici, tedarikçi, fabrika, yorum, fiyat, satış, satın alma, satılık wycom yazılımlı 4 çekim yüksek hızlı nakış makinesi







