Wonyo 4 Kafa Yüksek Hızlı Bilgisayar Nakış Makinesi Fiyat
Satılık 4 Kafa Endüstriyel Nakış Makinesi Shenzhen, Çin'de birleşmiş fabrikamızı ve ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz. Tüm dünyada acenta / distribütör arayın! Bayan Nicki Wang (008618696118389) Şirket Adı: Shenzhen Wanyang Technology Co, Ltd Adres: 2F, Bina B, No.1, Tiankuo Yolu, ...
- Hızlı Teslimat
- Kalite güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Satılık 4 Kafa Endüstriyel Nakış Makinesi
Shenzhen ve Çin'de birleşmiş fabrikamızı ve ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.
Tüm dünyada acenta / distribütör arayın!
Bayan Nicki Wang (008618696118389)
Şirket adı: shenzhen wanyang teknolojisi co., Ltd
Adres: 2F, B Binası, No.1, Tiankuo Yolu, Guangming Yeni Bölge, Shenzhen, Çin
Üretici: WONYO

Dört Baş Nakış Makinası Modelleri:
model | iğneler | Kafalar | Net ağırlık | Nakış alanı | Toplam büyüklük |
| WY904CH | 9 | 4 | 920kg | 400 * 450mm | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY1204CH | 12 | 4 | 920kg | 400 * 450mm | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY1504CH | 15 | 4 | 920kg | 400 * 450mm | 2700 * 1140 * 1660mm |

| Ana parametreler | |
| fonksiyon | Kap nakış, t shirt nakış, düz nakış ... |
| Model # | WY904CH, WY1204CH, WY1504CH |
| hız | Dakikada 850-1200 dikiş |
| Ana motor | Servo Motor |
| XY Motor | Step motor |
| Sayısallaştırma yazılımı | GÖRDÜM |
| Nakış tasarım biçimi | DST, DSB |
| Kontrol Paneli | Topwisdom, 12 "LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Arapça ... toplam 12 dil |
| Voltaj | AC110-220V, herhangi bir değişken için uyarlanabilir |
| Güç | 50-60HZ |

| Kontrol sistemi | |
| Otomatik düzeltme | Evet |
| Otomatik kesme | Evet |
| Otomatik renk değişimi | Evet |
| İş parçacığı tespit tespit kırık | Evet |
| Hafıza boyutu | 20.000.000 dikiş / 200 nakış tasarım deseni |
| Yazı tipi / mektup yazılımı | mevcut |
| Hata kodu | Evet |
| Gerçek zamanlı dikiş | Evet |
| Farklı dil ayarı | Evet |
| USB bağlantı noktası, ağ aktarma tasarımı | Evet |
| Kırmızı ışıklı lazer pozisyonu | Evet |
| Kırmızı ışık | Evet |

| Dahil olan aksesuarlar | |
| Çerçeveler :( ücretsiz gönderilen) | Her kafa için 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") için 2 adet arka halka Her kafa için 2 adet 19cm'lik (7,50 ") ön halka Her kafa için 2 adet 15cm (5.90 ") ön halka Her kafa için 2 adet 12cm (4,70 ") ön halka Her kafa için 2 set 9cm (3,50 ") ön halka |
| Kapak eki | (2 kapak halkası, 1 kapak sürücüsü, 1 kapak çerçevesi) her kafa için |
| Düz çerçeve | 1 Kanat Kasası: 2 kafa için 81 cm x 48 cm (32 "x 19") |
| Ayak tekerlekleri | makinenin kolay hareketi için dahil |
| Kullanım kılavuzu | İngilizce ve Fransızca versiyonu, diğer diller eklenebilir |
| Masura sarma makinesi | Dahil |
| Alet kutusu | evet, iğneler, reciprocators, sensör, bobin ile ... |

| İsteğe bağlı cihazlar: |
| Payet nakış |
| Dokunmadan nakış |
| Sıkıcı nakış |
| Cording / Sarma işlemesi |
| Boncuk nakış |
Sorular ve Cevaplar: Müşterilerden Sıcak Sorular
S: Siz bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz nakış makineleri ve aksesuarları uzmanlaşmış bir üreticiyiz. Biz dünya nakış bulunan
makine limanı --ShenzhenCity, Guangdong Eyaleti, Çin. Coğrafi ve kaynak avantajlarından faydalanmak,
Size makineyi kaliteli ve uygun fiyatlarla sunabiliyoruz.
S: Ne tür ürünler üretiyorsunuz?
A: Biz tamamen yeni, orijinal ve kontrol parçaları ile yüksek standart nakış makineleri yapıyoruz. Ürünlerimiz
CE ve SGS sertifikası ile.
S: Esas olarak ne tür nakış makineleri üretiyorsunuz?
Bir: yapıyoruz düzenli: yüksek hızlı nakış makinesi, şönil / bantlama makinesi, sarma / cording nakış
makine, kap ve t-shirt nakış makinesi.
S: Hangi nakış makinesi bana uygun?
C: Makinelerde ne tür ürünler yapmanız gerektiğini, tasarım ve kumaşların neler olduğunu lütfen kontrol edin.
Size uygun modeli önerebilir.
S: Makineyi bana teslim etmek ne kadar sürer?
A: Normalde 20-35days alacak, makine modeli ve miktarına bağlıdır.
S: ödeme koşulları nedir?
Bir: kabul tt, batı sendika, paypal ve l / c ve vb.
S: Siparişimin ve ödememin güvenli olduğundan nasıl emin olabilirsiniz?
A: biz Çin hükümeti ve Alibaba tarafından sertifikalı bir tedarikçi, ve aracılığıyla bir ticaret güvencesi uygulayabilirsiniz
Alibaba sipariş vermek
S: Ne tür bir garanti sağlayacaksınız?
A: Biz genel makine ve iki yıl elektronik parçalar ve ücretsiz yükseltme için bir yıl garanti veriyoruz
kontrol sistemi.
Ayrıca alet kutularında yedek parçalar olarak normal mekanik parçalar sunuyoruz.
S: Makinelerde daha sonra sorun yaşarsam, Bize nasıl destek olabilirsiniz?
C: İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, size en yakın satıcıyı arayacağız veya sizi e-posta yoluyla arayacağız
veya sorun çözülene kadar video. Mühendislerimiz ayrıca yurtdışına da hizmet verebilir.
"WONYO" yu SEÇMENİN NEDENİ:
1 kaliteli, istikrarlı çalışan makine, yüksek üretim
2 Makineler ve parçalar için uygun fiyatlar
3 Profesyonel personel, iletişim kurması kolay
3 Kısa süre ve güvenli teslimat
4 İyi satış sonrası servis
Hakkımızda
Shenzhen Wanyang Technology Co, Ltd tasarım entegre bir bilim ve teknoloji kuruluştur,
lazer makineleri ve bilgisayarlı nakış makineleri uygulamalarının üretimi ve satışı.
Yıllar süren gelişme ve teknoloji birikiminden sonra. Her türlü profesyonel bilimsel araştırmaya sahip bir ekip,
optik, elektronik alanında geliştirme, satış ve servis işleri yapılmış ve iyi bir iş çıkarılmış,
öncü ve yenilik kavramı altında hassas makine ve yazılım kontrolü. Endüstriyel nakış
makineleri şunlardır: tek kafa nakış makinesi, çok kafalı nakış makinesi, düz
nakış makinesi, pullu nakış makinesi, havlu nakış makinesi ve YENİ MODEL: lazer
nakış makinesi Lazer makineleri şunlardır: fiber lazer markalama makinası, yarı iletken lazer markalama makinası,
UV ve C02 markalama ve baskı makinesi; Fiber lazer kaynak makinesi, C02 lazer kesim / oyma makinesi.
| Paketleme detayları | |
| Ambalaj malzemesi | İlaçlama içermeyen ahşap kutu |
| Paket boyutu | 2700 * 1140 * 1660mm |
| Brüt ağırlık | 920g |
| Diğer istek | Müşteri olarak |
| Nakış işi taleplerinizi karşılama seçeneği olarak diğer modeller | |||||
| Model # | Kafa # | İğne# | Nakış alanı | hız | Paket Boyutu |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY11201CL, WY1501CL (özelleştirilmiş) | 1 | 12/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | * 1100 x 1200 1500 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 12/09 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 12/09 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 12/09 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 12/09 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600mm |

Shenzhen ve Çin'de birleşmiş fabrikamızı ve ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.
Tüm dünyada acenta / distribütör arayın!
Bayan Nicki Wang (008618696118389)
Şirket adı: shenzhen wanyang teknolojisi co., Ltd
Adres: 2F, B Binası, No.1, Tiankuo Yolu, Guangming Yeni Bölge, Shenzhen, Çin
Üretici: WONYO
Popüler Etiketler: Wonyo 4 kafa yüksek hızlı bilgisayar nakış makinesi fiyat, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, yorumlar, ucuz, fiyat, satın almak, satılık
Bunları da sevebilirsiniz
-

Kapak Ve Düz Nakış İçin Wonyo 3 Kafa Bilgisayarlı Na...
-

Çok Kafalı Ticari Nakış Makinesi Yüksek Hızlı
-

Şapkalar Maquina De Bordar İçin WONYO 8 Kafa Bilgisa...
-

6 Kafa 12 İğne Yüksek Hızlı Ticari Şapka Nakış Nakış...
-

WONYO Yüksek Hızlı 4 Kafa 9 İğne Bilgisayar Kap Nakı...
-

15 Renkler 8 Kafa WONYO Bilgisayarlı Nakış Makinesi ...





