
2 Kafa Bilgisayarlı 12 İğne Nakış Makinesi Tajima Tasarım Q402
2 kafa Bilgisayarlı 12 iğneli Nakış makinesi Tajima tasarım Q402 Şapka, tişörtler, hazır giyim, ceket, deri giysiler, çanta, ayakkabı, boncuk, pullu, kordon, şönil, sıkıcı, düz nakış için uygundur. Satılık 15/12/9 iğneli 2 başlı nakış makinesi. Makine Videoları: ...
- Hızlı Teslimat
- Kalite güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
2 kafa Bilgisayarlı 12 iğne Nakış makinesi Tajima tasarım Q402
Şapka , t-shirt, hazır giyim, ceket, deri elbise, çanta, ayakkabı, boncuk, payet, kordon, şönil, sıkıcı, düz nakış için uygundur. Satılık 15/12/9 iğneli 2 başlı nakış makinesi.
Makine Videoları: https://www.facebook.com/yang.ellen1988


* 2 kafa Nakış Makinası
* Yüksek Hızlı Nakış Makinesi
* Kapak Nakış Makinası
* Tişörtlü Nakış Makinası
* Düz Nakış Makinesi
* Pullu Nakış Makinası
* Ayakkabı Nakış Makinası
* Guangzhou Nakış Makinesi
| model | Q402 |
| Operasyon | Bilgisayarlı |
| Kafa numarası | 2 kafa |
| İğne / Renk Numarası | 12 |
| Nakış alanı | 500 * 400mm |
| Worktable boyutu | 550 * 450mm |
| Kafa aralığı | 500mm |
| belgeleme | CE, SGS |
| Satış sonrası servis | Yurtdışı hizmet amaçlı kullanılabilir makine mühendisleri |
| uygulama | Düz, kapak, tişört, hazır giyim, logo, 3B |
| paket | Ahşap kasa |
| Motor | Servo ve step motor |
| Garanti | Ömür boyu destek ile 24 ay sınırlı garanti |
| dil | 12 dil |
| hız | 1000-1200RPM |
| Bilgisayar | Gerçek zamanlı dikişi gösteren 8 inç LCD ekran ve dokunmatik ekran |
1. Nakış Makinesi tanıtımı
Hem evsel hem de ticari olarak kullanılan çok fonksiyonlu bilgisayarlı nakış makinesi, kişiselleştirilmiş tanımlama özelleştirmesini ve çok daha iyi kıyafet tasarımlarını gerçekleştiren eşsiz nakış desenleri ve logoları kapsar. Girişimciler için kişiselleştirilmiş araçlar olmuştur.
2. ANA ÖZELLİK
A. Düz nakış, kap nakış ve bitmiş giysiler nakış için uygundur
B. bitmiş giysiler arasında ücretsiz değiştirme ang kap çerçeve
C. Kapak çerçevesi ünitesini değiştirdikten sonra 180 ° ile desende otomatik dönüş
D.270 ° genişliğinde kapak çerçevesi
E. Maksimum hız 1200 SPM
F. Gerçek zamanlı dikiş gösteren renkli LCD ekran
G. Hızlı veri iletimi ve iyi uyumluluk ile USB giriş portu
H. Otomatik yıldız ve renk değişimi, 200 kez ayarlanan renk değişimi
I. İplik kopması algılama
J. Ön dikiş öncesi tasarım iz yeteneğine sahip
K. Hafıza boyutu 2, 000, 000 dikiş
L. Acil durdurma, kazaları önleme
M. Elektrik: AC86-264V girişi mevcut
N. Dahili bobin sarıcı
O. Acil durdurma veya kapanma durumunda mevcut veriyi veya çalışmayı sürdürme
P. Onarım işlevi. (geri ve kontrol altında dikiş atla)
S. Kare / çarpık nakış modunun değiştirilmesi, kareye vurulmasını önler.
R. Ana kart, tozdan veya dış kuvvetten koruyan kontrol paneline sokuldu.
S. Paneldeki tuşların yerleşimi kullanıcı dostudur.
T. Dahili Ağ

3. LCD DOKUNMATIK EKRAN BİLGİSAYAR
8 "Yüksek Çözünürlüklü renkli LCD ekran ve gerçek zamanlı gösterilen dokunmatik ekran, basit HCI dikiş ve çalışma modu dikişi Muti dili destekli, Çince, İngilizce, Rusça, Felemenkçe, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Almanca, Arapça, Tayca, Vietnamca.Main arayüzü makinenin durumunu her zaman izleyin. El ile kesme, renk değiştirme ve ana mil sıkma işlemi hızlı.
IV. Çemberler / çerçeveler dahil
A. 2 x Gömlek Ön Yuvarlak Çember 9 cm (3,5 ")
B. 2.2 x Gömlek Ön Yuvarlak Çember 23 cm (9 ")
C. 2 x Gömlek Ön Yuvarlak Çember 12 cm (4.7 ")
D. 2 x Ceket Geri Kare Çember 30 x 30 cm (12 "x 12")
E. 2 x Gömlek Ön Yuvarlak Çember 15 cm (5.9 ")
F. 1 x Kanat Çerçevesi 56 x 38 cm (22 "x 15")
| Çerçeveler :( ücretsiz gönderilen) | Her kafa için 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") için 2 adet arka halka Her kafa için 2 adet 19cm'lik (7,50 ") ön halka Her kafa için 2 adet 15cm (5.90 ") ön halka Her kafa için 2 adet 12cm (4,70 ") ön halka Her kafa için 2 adet 9cm (3,50 ") ön halka |
| Kapak eki | (2 kapak halkası, 1 kapak sürücüsü, 1 kapak çerçevesi) her kafa için |
| Düz çerçeve | 1 Kanat Kasası: 2 kafa için 81 cm x 48 cm (32 "x 19") |
| Ayak tekerlekleri | makinenin kolay hareketi için dahil |
| Kullanım kılavuzu | İngilizce ve Fransızca versiyonu, diğer diller eklenebilir |
| Masura sarma makinesi | Dahil |
| Alet kutusu | evet, iğneler, alıcılar, sensör, bobin ile ... |
Paketleme ve Teslimat
Teslim süresi: Üretim yaklaşık 15 gün sürer,% 100 ödeme aldıktan sonra 7-10days içinde gemi
Vade: üretim öncesi% 30 TT peşin ödeme, göndermeden önce% 70 TT kalan denge.

Servisimiz
1. mühendislerimiz yurtdışında hizmet vermeye hazır
2. Garanti: tüm makine için 24 ay, kontrol sistemi için 36 ay ücretsiz yükseltme.
3.Tren1 veya 2 mühendis ücretsiz müşteri için, ancak seyahat masrafları (varış ve gidiş için biletler) müşteriye aittir;
4.Bu makine arızası gibi garanti süreleri sürüyorsa kalite problemi, bakım gerektirmez.
Hizmet insan veya çevresel faktörleri, müşterilerin hatalarını ve sarf malzemelerini içermez
5. Tüm ücret garanti süresi geçtikten sonra yerinde servis için müşteriler tarafından alınmalıdır.
Müşteri geribildirimi:
SSS Sıcak Sorular
S: Bu güvenilir, uzun vadeli bir stratejik ortak mı?
C: Sadece müşterilerimize sorun, şirket profilimizi görüntüleyin, kabiliyet değerlendirmesini, fabrika bakış açısını ve sahip olduğumuz onuru. Ve neden bizimle iletişime geçmiyor veya bizi ziyaret etmiyorsunuz?
S: Bu satın alma işleminde hangi hizmeti alacağım?
C: Basitçe hizmetinizde: satış öncesi danışmanlık, satış sırasında kolay iletişim, kolay ödeme süresi, garantili kalitenin sorunsuz ve güvenli teslimatı ve satış sonrası zamanında hizmet garantisi.
S: Ne tür bir nakış işine ve nakış makinesine ihtiyacım var?
C: Düşünün: hazır giyim / şapka / şapka veya dikiş öncesi giysi mi, yoksa sadece düz kumaş mı?
Nakışınıza değer katmak için normal düz dikiş veya özel şönil / zincir / ilmek dikişi veya payet / madeni pul veya kordon / şerit / şerit?
S: Kaç kafaya ihtiyacım var ve her kafa üzerinde hangi nakış bölgesine ihtiyacım var?
C: Düşünün: fabrikanız ne kadar büyük ve beklenen üretim ne kadar?
Her bir baştaki nakış alanı, nakış tasarımınızın çalışacağı maksimum alana bağlıdır.
S: Her kafa için dakikada kaç dikiş (SPM) alabilirim?
A: Süper yüksek hızlı model maks. 1500SPM,
Yüksek hızlı model maks. 1200SPM,
Normal hız modeli maks. 1000SPM,
Düşük hız modeli maks. 850SPM verir.
S: Elite modeline veya ekonomi modeline ihtiyacım var mı?
C: Düşün: Bir makine için ne kadar öderdin? Sunduğumuz şey, ihtiyacınız olan şey!
S: SİPARİŞ makineleri pazarımda temsil edebilir ve satabilir miyim?
C: SİPARİŞ ailesine katılmaya ve güçlü bir distribütör olarak büyümeye hoş geldiniz.
| model | kafa | iğneler | Çalışma alanı | hız |
| Q401 | 2 | 9 | 500 * 400mm | 1000SPM |
| Q402 | 2 | 12 | 500 * 400mm | 1000SPM |
| Q403 | 2 | 15 | 500 * 400mm | 1000SPM |

İletişim: Bayan Ellen Yang (008613249433095)
Üretici: WONYO
OEM / ODM kabul edildi.
TT / Kredi Kartı / Echecking kabul edildi
Dijitalleştirme yazılımı / Ücretsiz eğitim / 3 yıl garanti / Denizaşırı servisi mevcuttur
Fiyat müzakere edilebilir!
Popüler Etiketler: 2 kafa bilgisayarlı 12 iğne nakış makinesi tajima tasarım q402, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, yorumlar, ucuz, fiyat, satın almak, satılık
Ücretsiz
Ücretsiz







