
Tüm parçaları ile en iyi çok kafa nakış makinesi
4 kafa 15 İğneler Yüksek hızlı Nakış makinesi, 10 inç Dokunmatik Ekran ile birlikte gelir; Yüksek Hız ve Düşük gürültü, Yüksek kaliteli çıkış. Kap, tişört ve düz nakış yapabilir. Ayrıca 3D Nakış yapabilir. Daha fazla detay, daha fazla fotoğraf ve video için whatsapp: 008613249433095 ile iletişime geçebilirsiniz.
- Hızlı Teslimat
- Kalite güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Tüm parçaları ile en iyi çok kafa nakış makinesi
İletişim: Bayan Ellen Yang
Whatsapp: 008613249433095
Neden bunu seçmelisin?
1. Yüksek Kalite ile Yüksek Hız parçaları (Metal malzeme)
2. 4 kafa daha fazla iş yapabilir.
3. Düşük gürültü ile yüksek kaliteli çıkış.
4. 15 iğne aynı anda daha fazla renk yapabilir.
5. Endüstriyel kullanım için hizmet verebilir.
| model | WY1504CH |
| Operasyon | Bilgisayarlı |
| Kafa numarası | 4 kafa |
| İğne / Renk Numarası | 15 |
| Nakış Alanı | 400 * 450mm |
| Worktable Boyutu | 450 * 500 mm |
| Kafa Aralığı | 400mm |
| belgeleme | CE, SGS |
| Satış sonrası servis | Mühendisler denizaşırı hizmet makineleri için kullanılabilir |
| uygulama | düz, şapka, tişört, bitmiş giysiler, logo, 3D |
| paket | Ahşap kasa |
| Motor | Servo ve step motor |
| Garanti | Ömür boyu destek ile 24 ay sınırlı garanti |
| dil | 12 dil |
| hız | 1000rpm |
| Bilgisayar | Gerçek zamanlı dikiş gösteren 10 inç LCD ekran ve dokunmatik ekran |
| Çerçeveler :( ücretsiz gönderilen) | Her kafa için 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") için 2 takım arka çemberler Her kafa için 19cm (7.50 ") ön çemberler 2 set Her kafa için 15cm (5.90 ") ön çemberler 2 set Her kafa için 12cm (4.70 ") ön çemberler 2 set Her kafa için 9 cm (3.50 ") ön çemberler 2 set |
| Kapak eki | Her kafa için (2 kapak halkası, 1 kapak sürücüsü, 1 kapak çerçevesi) |
| Düz çerçeve | 1 Kanat Çerçevesi: 2 kafa için 81cm x 48cm (32 "x 19") |
| Ayak tekerlekleri | makinenin kolay hareketi için dahil |
| Kullanım kılavuzu | İngilizce ve Fransızca versiyonu, diğer diller eklenebilir |
| Masura sarma makinesi | Dahil |
| Araç kutusu | evet, iğneler, reciprocators, sensör, bobin ... |
Kapak Eki Dahil
10 inç Dokunmatik Ekran
Müşteri geribildirimi:
Servis İletişim:
Popüler Etiketler: Tüm parçaları ile en iyi Çok Kafa Nakış Makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, yorumlar, ucuz, fiyat, satın almak, satılık
Ücretsiz
Ücretsiz
Bunları da sevebilirsiniz
-

2 Baş 12 İğne Bilgisayar Yüksek Hızlı Nakış Makinesi...
-

Son 1 Head 9 Needles Nakış Makinesi Satılık
-

Guangzhou Tek kafa Bilgisayarlı Nakış makinesi
-

2 Kafa Düz Nakış Makinesi Tajima Tasarım Büyük Çalış...
-

8 Kafa Endüstriyel Otomatik Nakış Makinesi
-

Tek Başlı 12 ve 15 İğneler Bilgisayarlı Nakış Makine...

