
10 Inch Lcd Ekranlı 10 Başlıklı Nakış Makinası
WONYO 10 baş nakış makinesi, başlık, tişört ve düz nakış için de uygun yeni bir çok başlı 9 iğne nakışı makinesidir. Daha fazla kafa çalıştıkça, seri üretime göre daha verimli olacak.
- Hızlı Teslimat
- Kalite güvencesi
- 7/24 Müşteri Hizmetleri
ürün tanıtımı
Hoşgeldiniz, fabrikamızdan satılık 10 inç lcd ekranlı ucuz fiyat ama yüksek kaliteli 10 baş nakış makinesi satın almaya hoş geldiniz. Biz önde gelen nakış makinesi üreticilerinden ve Çin'deki tedarikçilerinden ürünlerimizin iyi performansını temin edebilen birisiniz. Hâlâ herhangi bir sorunuz varsa, incelemeleri kontrol etmeye hoş geldiniz.

10 Başlıklı Nakış Makinesi Modelleri:
model | İğneler | Kafalar | Net ağırlık | Nakış Alanı | Toplam büyüklük |
| WY910C | 9 | 10 | 1800kg | 400 * 450mm | 5000 * 1490 * 1500mm |
| WY1210C | 12 | 10 | 1800kg | 400 * 450mm | 5000 * 1490 * 1500mm |
| WY1510C | 15 | 10 | 1800kg | 400 * 450mm | 5000 * 1490 * 1500mm |

| Ana parametreler | |
| fonksiyon | Kap nakış, tişört nakışı, düz nakış ... |
| Model # | WY910C, WY1210C, WY1510C |
| hız | Dakikada 850-1200 dikiş |
| Ana Motor | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Step motor |
| Sayısallaştırma yazılımı | Dahao |
| Nakış Tasarımı biçimi | DST, DSB |
| Kontrol Paneli | Üstünlük, 10 "LCD dokunmatik ekran |
| Dil | İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Arapça ... toplam 12 dil |
| Voltaj | AC110-220V, herhangi bir volatge için uyarlanabilir |
| Güç | 50-60HZ |

| Kontrol sistemi | |
| Otomatik düzeltme | Evet |
| Otomatik kesme | Evet |
| Otomatik renk değişimi | Evet |
| İplik kırık algılama | Evet |
| Hafıza boyutu | 20.000.000 dikiş / 200 nakış desen deseni |
| Yazı tipi / harf yazılımı | mevcut |
| Hata kodu | Evet |
| Gerçek zamanlı dikiş | Evet |
| Farklı dil ayarları | Evet |
| USB portu, şebeke aktarımı tasarımı | Evet |
| Kırmızı ışıklı lazer konumu | Evet |
| Kırmızı ışık | Evet |

| Dahil olan aksesuarlar | |
| Çerçeveler: (ücretsiz gönderildi) | Her kafa için 30cm x 30cm (11,80 "x 11,80") için 2 set arka halka Her kafa için 19cm (7,50 ") iki set ön kanca seti Her kafa için 15cm (5,90 ") olan 2 set ön kanca Her kafaya 12cm (4,70 ") olmak üzere 2 takım ön çember Her baş için 9cm (3,50 ") olan 2 set ön kasnak |
| Başlık ek | (2 başlık halkası, 1 başlık tahriki, 1 başlık kafesi) her kafa için |
| Düz çerçeve | 1 Kanat Çerçevesi: 81cm x 48cm (32 "x 19"), 2 baş için |
| Ayak tekerleği | Makinenin kolay hareket etmesi için dahildir |
| Kullanım kılavuzu | İngilizce ve Fransızca sürümleri, diğer diller eklenebilir |
| Bobin Sarıcı | Dahil |
| Alet kutusu | Evet, iğneler, karşılıklı aletler, sensör, bobin ... |
| İsteğe Bağlı Aygıtlar: |
| Parlak iğne nakışı |
| Bantlama nakışı |
| Sondaj nakışı |
| Cording / Coiling nakış |
| Boncuk işlemesi |
| Ambalaj ayrıntıları | |
| Ambalaj malzemesi | Fümessiz ahşap kutu |
| Paket boyutu | 5000 * 1490 * 1600mm |
| Brüt ağırlık | 1800g |
| Diğer istek | Müşteri gerektiği gibi |
Fabrikamızı ve ofisimizi Shenzhen, Çin'de bir araya getiren ziyaret hoş geldiniz.
Tüm dünyada acente / distribütör arayın!
Şirket Adı: Shenzhen Wanyang Technology Co., Ltd
Adres: 2F, Building B, No.1, Tiankuo Yolu, Guangming Yeni Bölgesi, Shenzhen, Çin
Marka: WONYO
Popüler Etiketler: 10 inç lcd ekranlı 10 baş nakış makinesi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, değerlendirme, ucuz, fiyat, satış, satın







